Sprzedaż stolarki budowlanej i produktów zabezpieczających otwory okienne


Szczecińska firma Okna Stefankowscy od wielu lat działa na polskim i niemieckim rynku, specjalizując się w sprzedaży okien i drzwi oraz innych produktów niezbędnych do zabezpieczania otworów okiennych. Dostarczamy na rynek parapety, rolety zewnętrzne i wewnętrzne, żaluzje oraz markizy i nawiewniki. Oferujemy doradztwo, bezpłatne pomiary, a także montaż produktów w domu klienta.

Nowoczesna stolarka budowlana

Budując lub remontując budynek, inwestorzy stają przed trudną decyzją dotyczącą wyboru najlepszej stolarki budowlanej. Szeroka oferta, jaką proponuje rynek okien i drzwi sprawia, że wybór nastręcza wielu kłopotów. Jakie okna wybrać? Drewniane, klasyczne w formie i wytrzymałe, cieszące oko tradycyjnym surowcem i przeznaczone dla osób ceniących sobie piękno naturalnego drewna? A może okna z PCV, nowoczesne, ponadczasowe i trwałe o znakomitych parametrach energooszczędności? A może okna aluminiowe, lekkie i sztywne konstrukcje doskonale pasujące do nowoczesnej architektury budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej lub okna drewniano-aluminiowe, czy też okna z PCV z nakładką aluminiową? Wybór nie jest łatwy.

Ten sam problem dotyczy wyboru odpowiednich drzwi. Tutaj oferta rynku jest równie bogata. Do dyspozycji klientów pozostają drzwi zewnętrzne i wewnętrzne wykonane z różnych materiałów i w różnych technologiach. Wybór należ do klienta. Nasza firma z przyjemnością doradzi i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

Trwałość, estetyka i funkcjonalność

Jakie powinny być drzwi i okna w Waszym domu? Dopasowane pod każdym względem! Doradzamy przy wyborze najlepszej stolarki, tak by spełniała wszystkie Wasze oczekiwani. Zarówno okna, drzwi, jak i rolety oraz parapety to elementy wykończenia domu, które rzucają się w oczy na tyle, że ich wygląd decyduje o estetyce całego budynku. Powinny więc być dobrane do stylu i charakteru domu. To one dominują wizualnie w bryle budynku i oddziałują kolorem, wielkością przeszkleń, rodzajem ram oraz takimi detalami jak okucia czy szprosy.

W dobie dbałości o środowisko nie wolno pomijać kwestii energooszczędności. Nowoczesne drzwi i okna muszą spełniać wszelkie normy dotyczące izolacji termicznej. Współczesne profile są tak skonstruowane, by zapewnić niski współczynnik przenikania ciepła. Dzięki temu oszczędzają energię oraz zapewniają niskie koszty ogrzewania. Od nowoczesnych okien i drzwi oczekuje się również trwałości oraz funkcjonalności.

Sprzedaż, doradztwo i montaż

Okna Stefankowscy to firma uznana na szczecińskim rynku. Jesteśmy ekspertami w branży stolarki budowlanej. Zajmujemy się sprzedażą okien i drzwi renomowanych i znanych na rynku producentów. Oferujemy także takie produkty jak rolety zewnętrze i wewnętrzne oraz żaluzje, parapety okienne, a także nawiewniki. Służymy fachowym doradztwem, dokonujemy bezpłatnych pomiarów oraz montujemy produkty z naszej oferty w domach klientów. Zajmujmy się także serwisem okien i drzwi, podejmując się regulacji okien, wymiany szyb i napraw okuć okiennych i drzwiowych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą handlowa i usługową. Zapraszamy do kontaktu.

image

Okna

Oferujemy okna i drzwi PCV w szerokiej gamie profili 5 i 6 komorowych VEKA, ALUPLAST, SCHUCO, REHAU...

więcej..
image

Drzwi

W naszej ofercie drzwi wewnętrzne i zewnętrzne PORTA, CLASSEN, POL-SKONE, DOR-POL, DRE, KMT...

więcej..
image

Rolety

Oferujemy rolety zewnętrzne i wewnętrzne. Posiadamy szeroki wybór kolorów i modeli rolet i żaluzji...

więcej
image

Parapety

Bogaty wybór kolorów i modeli, typu Postforming, poprzez komorowe PCV do konglomeratów i kamieni...

więcej

O NAS

Przede wszystkim wysoka jakość usług i zadowolenie Klienta. To dewiza, która jest z nami od lat. Specjalizujemy się w sprzedaży i serwisie okien PCV, szeroko pojętej stolarki okiennej, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Duże doświadczenie jakie zdobyliśmy na rynku polskim i niemieckim, pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, oferując wysokiej jakości produkty i stosując sprawdzone, trwałe i niezawodne technologie. Zapraszamy do zapoznania się
z naszą kompleksową ofertą.

image

Działamy na rynku polskim i niemieckim od wielu lat. Nasi pracownicy i współpracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie montażu, serwisu a także produkcji stolarki okiennej i drzwiowej. Naszym Klientom zapewniamy nieodpłatne pomiary i doradztwo. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i kontaktu.

image

NOWY SALON OKIEN I DRZWI W SZCZECINIE

Zapraszamy serdecznie do naszego nowego salonu w Szczecinie przy ul. Teofila Firlika 31, 71-637 Szczecin

NASI PARTNERZY

Stawiamy na sprawdzone produkty wysokiej jakości, znanych producentów, m.in. VEKA, ALUPLAST SCHUCO, REHAU. Przykładamy szczególną uwagę do jakości montażu i wysokiej kultury pracy naszych pracowników, stawiając sobie za główny cel zadowolenie Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ostatnimi realizacjami.

Okna i drzwi Stefankowscy

PEWNOŚĆ – JAKOŚĆ – WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE.

członek zepsołu -

członek zepsołu -

członek zepsołu -

członek zepsołu -

KLIENCI O NAS: